Šis būs īsi un Tautas varas sadaļā. Ik pa brīdim pasēžu TikTokā, kur arī izpeld šis tas labs, īpaši, ja esi uz šo to labu parakstījies. Un brīžiem nāk arī apgaismība. Kā šī. Kad izrādās, ka ir vērts melot mūsdienās - par meliem tev samaksās vairāk, nekā par patiesību.

Nopublicēja viens krievs internetā tekstu, kuru lielākā daļa izlasīja ļoti vāji un sāka uzreiz lamāt, bet lielākā daļa vispār nesaprata un tāpēc arī lamā. Ņemot vērā to, ka tas teksts apraksta tikai iemeslus, kā es nonācu līdz Tautas varas kopienas idejai, man to visu ir ļoti viegli saprast.

Lielākajai daļai no mums ikdienā nav iespējams izdarīt daudzas izvēles, lai arī ko dažādi mūsdienu «gudrie» stāstītu. Jūs neizvēlaties skolotājus, priekšniekus un daudz ko citu, bet vēlēšanās jūs variet izvēlēties. Un ir viens galvenais priekšnosacījums, kā ar šo izvēli dzīvi tomēr padarīt labāku.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc radīju ideju par Tautas varas kopienu, ir tas it kā nenozīmīgais fakts, ka, ja jūs balsojat par sponsoru partijām, tad jums patiesībā nav īsti ne jausmas, par ko jūs patiesībā balsojat. Un par to liecina arī viens labi vecs raksts, kuru nesen atkal izvilka dienas gaismā.

Kāpēc jums vajag Tautas varas kopienas modeli? Varbūt tāpēc, ka pārtijas patiesībā reāli vada daži cilvēki? Un jūs, iestājoties pārtijā, balsošanas "gaļa" vien būsiet bez sava viedokļa.

Ar saviem rakstiem un stāstiem mēģinu parādīt, cik lielā mērā politiķi melo jums, mēģinot aizsegties ar tādiem jēdzieniem kā nacionālisms, liberālisms, sociālisms utt. Un te internetā atkal iznāca ar to pašu saskarties - kad sākas intelektuālas spēlītes, kuras rada viltus ticamības momentu.

Karalis, monarhs, diktators - vai vienalga kas. Tas taču ir tik vienkārši un labi, atdot kādam varu un ļaut, lai šis cilvēks atrisina visas problēmas. Pilns internets un arī publiskās diskusijas ar stāstiem par labo Ulmani un vēl veselu kaudzi ļautiņu, kas visas problēmas atrisināja un visiem bija labi.

Izlasīju vienu interesantu viedokli - Juris Paiders «NRA» ir publicējis viedokli par to, ka būtībā vēlēšanu rezultāti ir atainojums tam, ka vēlētāji noraidīja valdības reformu kursu. Raksts ir labs, bet secinājumiem var piekrist daļēji.